Amrop

Amrop є контекстно-орієнтованою міжнародною компанією зі спеціалізацією на підборі управлінців вищої ланки – executive search. Ми допомагаємо нашим клієнтам залучити “Лідерів майбутнього” – талановитих високопрофесійних керівників з міжнародним досвідом.

Наш успіх у виконанні проектів базується на трьох основних складових:

Розуміння контексту

Розуміння контексту означає, що ми маємо уявлення про особливості ведення бізнесу в Україні. Ми точно знаємо, як домогтися виконання задачі у цих умовах. Наші клієнти отримують доступ до останніх досліджень та інформацію про ринки, дізнаються про наявність кандидатів та їхні очікування. Ми знаходимо талановитих керівників в усьому світі, у нас є досвід і глибоке розуміння особливостей різних сфер і галузей бізнесу, що має ключове значення для успішного пошуку. Наша мережа складається з 83 офісів у 57 країнах.

Співпраця зі cтаршим партнером

Ми впевнені, що у кожному пошуку кожен клієнт заслуговує на співпрацю зі старшим партнером. Старші партнери  вибудували свою репутацію на цьому ринку, тому добре знають бізнес. Такі люди вміють залучати й утримувати найкращих управлінців.

За своєю природою ми підприємці. На відміну від багатьох компаній з пошуку управлінців, нас не стримують жорсткі процедури та корпоративна політика. Партнери компанії Amrop вкладають власні кошти в країнах, де працюють, тому не відступають у складних ситуаціях, а наші клієнти отримують довгострокового партнера. Старші партнери Amrop тісно співпрацюють з клієнтами, забезпечуючи повну впевненість у тому, що потенційний керівник максимально відповідає бізнесу, вимогам до посади та культурі компанії.

Глобальне партнерство

Завдяки можливостям нашої глобальної організації, клієнти і кандидати мають доступ до накопичених компанією знань і досвіду. Оскільки ми не обмежені ієрархічною чи будь-якою іншою жорсткою структурою, характерною для традиційних компаній, що працюють в нашій індустрії, ми можемо швидко і ефективно реагувати на потреби клієнтів. Ми радше прислуховуємося до наших клієнтів, ніж до центрального офісу нашої компанії.

Ми єдині в нашому контекстно-орієнтованому підході до пошуку управлінців, який охоплює спільні цінності, стандарти, політику та процедури, з урахуванням реалій місцевих ринків. В нас найбільш розгалужена мережа серед глобальних Executive Search компаній, Наші консультанти досконало знають свій ринок, оскільки будували бізнес в його умовах.

Де б Ви не знаходилися, Ви завжди в центрі нашої уваги.