Віестурс Ліегіс

Керуючий партнер Україна viesturs.liegis@amrop.ua +38 067 341 8922

У нашому бізнесі немає двох однакових проектів, проте є круті виклики, постійне спілкування зі світовою інтелектуальною елітою та великі можливості впливати на розвиток компаній, ринків і індустрій з крісла сірого кардинала.

З 2005 року є партнером Amrop у Латвії.

Функціонал: Здійснює загальне керівництво компанією та відповідальний за стратегічне планування. Вієстурс працює переважно з клієнтами у сфері фінансових послуг, IT і телекомунікацій, а також виробництва, транспорту та інфраструктури.

Досвід: В активі Вієстурса великий досвід роботи в індустрії телекомунікацій та IT. На початку своєї кар’єри обіймав різні посади у сферах маркетингу та розвитку продукту, входив до складу ради директорів найбільшого у Латвії оператора мобільного зв’язку, очолював департамент маркетингу компанії Microsoft в Прибалтійському регіоні. У портфоліо Вієстурса ‒ 175 успішно реалізованих проектів з пошуку управлінського персоналу топ-рівня для клієнтів Amrop в Україні, Латвії та Естонії, у тому числі для Rail Baltic, Lubinor, Accenture, AirBaltic, «ПриватБанк», «Укрпошта».

Освіта: Закінчив Ризький технічний університет за спеціальністю «радіотехніка», отримав ступінь MBA у Ризькій школі бізнесу (Riga Business School).

Комунікаційні навички: володіє латиською, англійською, російською, також говорить німецькою.

Поза межами офісу підкорює вершини, займається трекінгом, читає книги, слухає музику та дивиться серіали.