Світлана Рощупкіна

Менеджер проектів Україна svitlana.roshchupkina@amrop.ua +38 067 407 6624

Я працюю в індустрії пошуку персоналу майже 15 років, Executive Search – це логічний крок в професійному розвитку, де поєднується мій досвід, моє розуміння бізнесу клієнта, трендів в індустріях та здатність знайти найкращі рішення для конкретного завдання. I’m lovin it)

Приєдналася до Amrop в Україні в 2016 році та є ключовим членом команди.

Функціонал: Залучена до широкого спектру проектів у сферах телекомунікацій, IT, споживчих товарів. Відповідає за пошук управлінського персоналу, керівників компаній та окремих підрозділів: відділу продажів, маркетингу, HR, логістики, IT-відділу і т.п.

Досвід: За плечима у Світлани близько 15 років досвіду пошуку в крос-функціональних проектах, у тому числі в промисловості, в технологічному секторі, практиці медицини і фармацевтиці. Раніше Світлана обіймала позицію старшого консультанта в міжнародній компанії з підбору персоналу, де відповідала за повний цикл підбору персоналу та управління взаємовідносинами з клієнтами. Світлана побудувала відносини з цілою низкою провідних компаній в фармацевтичному та індустріальному секторах України та країн СНД. В її активі – велике портфоліо успішних проектів з пошуку керівників C-рівня в українських та міжнародних компаніях.

Освіта: Закінчила медичний університет, має ступінь кандидата медичних наук.

Комунікаційні навички: володіє українською, англійською та російською.

Поза межами офісу буває рідко, любить роботу, але якщо виривається, то це подорожі, читання, кулінарія, перегляд серіалів.