Айга Арсте-Авотіна

Партнер Латвія aiga.arste@amrop.ua

Executive Search дає змогу вивчити різні індустрії набагато глибше, аніж це можливо в будь-якому іншому бізнесі, також це чудова можливість працювати з клієнтами і кандидатами, які є кращими у своїх сферах та визначають їх майбутнє.

Приєдналася до Amrop в 1996 році, ставши першим офіційним представником компанії в Латвії. Сьогодні є керуючим партнером Amrop в Латвії, а також партнером Amrop в Україні та Естонії.

Функціонал: Спеціалізується на реалізації проектів з оцінки управлінського персоналу (Leadership Assessment). В Україні зона відповідальності Айги розповсюджується на проекти в сферах інфраструктури і виробництва. Друга за розміром країна Європи з населенням 45 мільйонів осіб та безліччю освічених і талановитих професіоналів, Україна має величезний потенціал для розвитку.

Досвід: Працює в сфері Executive Search понад 20 років. Під керівництвом Айги компанія перетворилася на найбільшого на ринку гравця у сфері підбору управлінського персоналу. Протягом останніх 20 років Айга керувала проектами пошуку керівників у різних галузях, включаючи виробництво, інфраструктуру, фінансовий сектор, роздрібну торгівлю, телекомунікації. Багато з них ‒ регіональні проекти пошуку керівників.

Освіта: Закінчила Латвійський університет, отримавши диплом бакалавра в області психології, має ступінь MBA Ризької школи бізнесу (Riga Business School) та була членом Ради Асоціації випускників цієї бізнес школи. Айга закінчила навчання, організоване БІКУ (Балтійським Інститутом Корпоративного Управління), для професіоналів членів рад директорів і є членом Номінаційного Комітету Балтійського Інституту Корпоративного Управління. Айга двічі закінчила програму підготовки менеджерів в інституті IMD, Швейцарія (Міжнародний інститут з Розвитку Керівників).

Комунікаційні навички: володіє латиською, англійською та російською.

Поза межами офісу: Айга проводить вільний час з родиною, любить кататися на велосипеді та гірських лижах, а також ходити в оперу.