Олена Сергєєва

Партнер Київ olena.sergeeva@amrop.ua

Приєдналася до Amrop в Україні в 2021-му.

Сфера спеціалізації Олени – розвиток лідерства, Олена співпрацює з комерційним та державним сектором, сприяючи посиленню лідерської функції організацій. Олена допомагає керівникам та їхнім командам ставати більш результативними, діяти більш узгоджено та використовувати стиль управління і взаємодії, який буде найбільш успішним для конкретної команди та організації.

Професійний досвід Олени включає понад 15 років у керівних ролях в міжнародних компаніях і біля 12 років в сфері бізнес освіти і консультування. Протягом десяти років Олена очолювала компанію Mary Kay Ukraine & Moldova і була визнана одним з топ-100 українських управлінців. Вона також була співзасновником Асоціації Прямих Продажів в Україні та займала позицію Голови Асоціації впродовж кількох років. В якості консультанта і тренера з лідерства, а також викладача програм MBA в Edinburgh Business School та Київській школі економіки Олена працювала з кількома генераціями лідерів з різних галузей, сприяючи розвитку і трансформації їхніх організацій.

Основний фокус роботи Олени в Amrop – формування стійких рішень в сферах пошуку і підбору керівників вищої ланки, оцінки та підбору членів наглядових рад, а також консалтингу з розвитку лідерського потенціалу з метою допомогти клієнтам вирощувати Лідерів майбутнього всередині своїх організацій і досягати видатних результатів в бізнесі.

Освіта: закінчила Університет Ратгерс, Нью-Джерсі, США зі ступенем магістра управління в сфері освіти. Також отримала ступінь магістра гуманітарних наук в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Олена має сертифікацію в коучингу від Coach Training Alliance, США, а також сертифікацію у сфері Управління Людськими Ресурсами Senior Professional in HR International від Human Resource Certification Institute, США.

Комунікаційні навички: українська, російська, англійська

Інтереси: подорожі, фітнес, психологія

Цитата: Я рада стати частиною команди Amrop, команди першокласних професіоналів, що володіють великою експертизою в області розвитку лідерського потенціалу в компаніях приватного і державного секторів. Впевнена, мій досвід в сфері управління і бізнес освіти дозволить зробити вагомий особистий внесок у зростання лідерів України.