Денис Вертелецький

Партнер Україна denis.verteletsky@amrop.ua

Моя життєва філософія у двох постулатах: «Єдиний легкий день був вчора» і «Змінюйся і надихай інших». Executive Search відображає обидва.

Денис приєднався до Amrop в Україні у 2019 році.

Функціонал: Спеціалізується на продажах, розробці продукту, розвитку бізнесу, маркетингу та PR, менеджменті, а також оцінці та управлінні ризиками.

Досвід: Розпочавши свою кар’єру у 2003 році, Денис отримав великий досвід в роздрібній торгівлі та сфері FMCG, в банківському секторі і сфері логістики. Працював на позиції фінансового директора в компаніях Auchan і Comfy (рітейлери побутової техніки, обидва входять до трійки лідерів в Україні). Згодом Денис обіймав посаду директора з продажів в Intertop (магазин взуття та одягу №1 в Україні) і BNP Paribas Personal Finance (УкрСиббанк). До переходу до Amrop директор департаменту по роботі з клієнтами у «Нова Пошта» (компанія експрес-доставки №1 в Україні).

Освіта: Денис закінчив Київський національний економічний університет зі ступенем бакалавра та MBA.

Комунікаційні навички: володіє українською, російською і англійською.

Поза межами офісу: працює життєвим наставником для своєї старшої доньки і чекає, поки підростуть молодші – донька і син. Захоплюється фотографією, дуже любить собак взагалі і своїх зокрема