Анна Наумова

Старший консультант

«Є лише один спосіб рухатися вперед – любити те, що ти робиш, і робити те, що ти любиш».

Приєдналася до Amrop в Україні в 2021 році.

Функціонал: спеціалізується на реалізації проектів в сфері FMCG, фармацевтики, роздрібної торгівлі та інших. Займається підбором управлінців компаній і керівників різноманітних функцій (маркетинг, фінанси, технічні напрями, виробництво, юриспруденція, продаж, логістика, IT).

Досвід: Анна має дев’ятирічний досвід роботи в сфері підбору персоналу та Executive Search для локальних і міжнародних бізнесів з фокусом на споживчі товари, охорону здоров’я та рітейл. Успішно виконала понад сто завдань з продажів, маркетингу, фінансів і логістики та є сертифікованим фахівцем з оцінки особистого профілю (Thomas PPA). Під час роботи в міжнародній компанії Анна неодноразово отримувала нагороди за свої зусилля з консолідації практик в сфері охорони здоров’я і споживчих товарів в ключових сферах бізнесу. Анна має досвід роботи в європейській, американській, російській та українській компаніях з підбору персоналу.

Освіта: закінчила Національну Академію Керівних кадрів культури і мистецтв з відзнакою, отримала ступінь магістра за спеціальністю «міжнародні інформаційні системи».

Комунікаційні навички: володіє українською, російською, англійською.

Поза офісом: любить свою родину, займається вихованням сина, захоплюється сноубордингом і вейкбордингом.