Для мене Executive Search – можливість об’єднати всі свої знання в області маркетингу, інструменти і тактики формування інноваційних стратегій управління талантами з метою зробити ефективний внесок в рішення для клієнтів. Складно, неординарно і надзвичайно захоплююче!

Приєдналася до Amrop в Україні в 2020 році.

Функціонал: спеціалізується на Executive Search, розробці продукту, розвитку бізнесу, маркетингу та HR. Залучена до процесу аналізу, формування та впровадження стійких рішень для клієнтів Amrop в сфері роботи з наглядовими радами.

Досвід: Ангела – експерт в області маркетингу, HR, стратегічного консалтингу і фасилітації. Раніше очолювала напрям HR в низці найбільших компаній України, в тому числі RedHead Family Corporation, Deloitte Ukraine, ADV Group і Bayadera Group. Також Ангела керувала департаментами маркетингу провідних міжнародних компаній, зокрема McDonald’s, Mars, real,- Metro Group. В якості генерального директора міжнародного рекламного агентства Publicis Visage Ukraine, Ангела допомагала клієнтам визначити їхні потреби з метою створення та впровадження успішних рекламних стратегій на українському ринку. Виконуючи функцію фасилітатора, Ангела Поддубна сприяла різнопрофільним бізнесам в оперативному та ефективному прийнятті стратегічних рішень.

Освіта: закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «англійська мова та література», отримала ступінь MBA в Uni Kassel International Management School (Німеччина), пройшла курси з корпоративного управління в Українській академії корпоративного управління (UCGA).

Комунікаційні навички: володіє українською, російською, англійською.

Поза межами офісу: розвиває експертні навички фасилітації, захоплюється арт-декором, поглинає аудіо і кінестетичні книги, а також будь-які знання в форматі інфографіки.