Діяльність Amrop в Україні розпочалася в середині 90-х років через ряд проектів для українських та міжнародних компаній, що працюють в сфері телекомунікацій і споживчих товарів. Цей успіх забезпечив вихід в Україну у 2006 році, коли Amrop першою з десяти найбільших у світі компаній з пошуку управлінців відкрила офіс в Києві.

Сьогодні Amrop в Україні – унікальне поєднання світового досвіду мережі Amrop, професійних консультантів-українців з багаторічним досвідом та репутацією на ринку та партнерів з Прибалтики – регіону, який пройшов етапи трансформації економіки, які наразі проходить Україна.

Наша стратегія будується на оптимізмі щодо майбутнього України. Друга за розмірами країна Європи з 45-мільонним населенням, наша країна має величезний потенціал у сегменті споживчих товарів. З іншого боку, унікальні кліматичні умови та родючі чорноземи дають фантастичні можливості для сільського господарства, яке пов’язане як з виробництвом їжі, так і з альтернативною енергетикою. Український сектор IT-технологій поступово стає одним з рушійних сил економічного розвитку. Зручне геополітичне розташування робить Україну вельми привабливою для інвестицій у промисловість та інфраструктуру.

Виступаючи партнером різноманітних інвестиційних ініціатив в Україні, Amrop будує довгострокові партнерські стосунки з корпоративними та приватними інвесторами, як місцевими, так і міжнародними.

Amrop є одним із небагатьох в Україні членів Міжнародної асоціації консультантів з підбору персонала вищої ланки (www.aesc.org).

Наш досвід дозволяє вести проекти у будь-якому регіоні України, а також в інших країнах колишнього СРСР та Східної Європи.

Віестурс Ліегіс

Керуючий партнер Україна viesturs.liegis@amrop.ua +38 067 341 8922

Денис Вертелецький

Партнер Україна denis.verteletsky@amrop.ua

Олена Сергєєва

Партнер Київ olena.sergeeva@amrop.ua

Анна Наумова

Старший консультант

Наталія Івоняк

Менеджер проектів Україна nataliia.ivoniak@amrop.ua